3 + (3-5) * 678-645-45+3409

+3
Ответы (1)
  1. 17 марта, 02:12
    0
    1) 3-5=-2

    2) - 2*678=-1356

    3) 3 + (-1356) = - 1353

    4) - 1353-645=-1998

    5) - 1998-45=-2043

    6) - 2043+3409=1366

    Ответ: 1366