В) (47,28 - 34,98) + (55, 02 + 34, 98) ;

(46,83+15,77) - (6,83-5,77)

+1
Ответы (2)
  1. 28 мая, 13:09
    0
    (47,28 - 34,98) + (55, 02 + 34, 98) = 12,3+90=102,3

    (46,83+15,77) - (6,83-5,77) = 62,6-1,06=61,54
  2. 28 мая, 13:34
    0
    12,3+90=102,3

    62,6-1,06=61,54