5 2/5 + 19 9/10 + 4 33/50

+4
Ответы (2)
  1. 24 марта, 08:13
    0
    Это = 520/50+995/50+443/50 = 1948/50=38,96
  2. 24 марта, 08:32
    0
    5 2/5 + 19 9/10 + 4 33/50=29 24/25