Записати число 6 у вигляди дробу зи знаменником 1,5,27

+3
Ответы (2)
  1. 12 июля, 01:51
    0
    6/1

    30/5

    142/27

    То есть 6*5=30

    27*6=142
  2. 12 июля, 03:05
    0
    6/1 = 6. 6/5 = 1.1/5. 6/27.