48:6*4 = 28:4*5 = 18:3*7 = 24+7*7 = 36:4+3*4 = 49+4*3-18 = 51-32:4 = 60 - (24+3) : 3=

+5
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 22:55
    0
    48:6*4=32

    28:4*5=35

    18:3*7=42

    24+7*7=73

    36:4+3*4=21

    49+4*3-18=43

    51-32:4=43

    60 - (24+3) : 3=51