Решение: 1) 0,9 * (-6) + (-4)

2) 1,6 * (-7) - 0,5

+2
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 03:25
    0
    1) 0,9 * (-6) + (-4) = - 5,4-4=-9,4

    2) 1,6 * (-7) - 0,5=-11, 2-0,5=-11,7