Y - + 3.9=6, - n + 5=7.4, - p + 5 1/7=8

+4
Ответы (1)
  1. 25 января, 08:16
    0
    1) 6-3.9=-2.1

    2) 7.4-5=-2.5

    3) 8-5 1/7=-3 1/7