1) 5,36:5,36

2) 0,21:0,84

3) 0,3*1000

4) 3,59*100

5) 512,5*0,08

+3
Ответы (1)
  1. 10 октября, 01:19
    0
    5,36 : 5,36 = 1

    0,21 : 0,84 = ²¹/₈₄ = ¹/₄ = 0,25

    0,3 * 1000 = 300

    3,59 * 100 = 359

    512,5 * 0,08 = 41,000 = 41