13048:4*2-756-2875=?

+2
Ответы (1)
  1. 7 января, 02:12
    0
    13048:4*2-756-2875 = 2893

    1) 13048:4=3262

    2) 3262*2=6524

    3) 6524-756=5768

    4) 5768-2875=2893