2 + 3 а при А равен 4 - 5

+3
Ответы (2)
  1. 8 марта, 05:16
    0
    1) 2+3+4-5=4 ответ: 4
  2. 8 марта, 06:13
    0
    2+3 * (4-5) = 2-3=-1

    ...