0,25 + (4 3/4) + 8 + (0,75) + 9,5

+1
Ответы (2)
  1. 26 июня, 23:34
    0
    4 3/4=4,75

    0,25+4,75=5

    8+0,75=8,75

    8,75+9,5=18,25

    18,25+5=23,25
  2. 27 июня, 02:17
    0
    0,25 + 4,75 + 8 + 0,75 + 9,5 = 13,75+9,5 = 23,25