Переведи в години та хвилини: 2 доби

+5
Ответы (1)
  1. 4 августа, 11:52
    0
    1 сутки = 24 часа

    2 доби = 2 * 24 = 48 години

    1 час = 60 мин

    1 сутки = 24 * 60 = 1440 минут

    2 доби = 2 * 1440 = 2880 хвилини