3 доби 8 годин 48 хвилин-перевести у хвилини

+1
Ответы (1)
  1. 13 января, 02:13
    0
    1/8 доби - це:

    24/8=3 години,

    3*60=180 хвилин,

    180*60=10800 секунд.