4 * (25+19*5) =

2 * (96-36:3) =

27 356-160*3=

41 008-240*4=

70 005-320*2=

6 450:6=

6 036:4=

4 956:7=

+2
Ответы (2)
  1. 31 мая, 11:25
    0
    1) 4*120=480

    2) 2*83=166

    3) 27 356 - 480 = 26 876

    4) 41 008-960=40 528

    5) 70 005-640=69 365

    6) 6 450:6=1 075

    7) 6 036:4=1 509

    8) 4 956:7=708
  2. 31 мая, 12:17
    0
    1) 480

    2) 168

    3) 26876

    4) 40048

    5) 69365

    6) 1075

    7) 1509

    8) 708