6 3/4-2 1/2

4 3/5-1 1/10

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 15:57
    0
    6 3/4-2 1/2=6 3/4-2 2/4=4 1/4

    4 3/5-1 1/10=4 6/10-1 1/10=3 5/10=3 1/2