W3-55 = W2-67 = W1-42 = W7-28 = W4-39 = W5-87=

+4
Ответы (1)
  1. 19 мая, 00:01
    0
    63-55=8

    51-42=8

    44-39=5

    72-67=5

    37-28=9

    95-87=8