3,1/2+1,5/63

4,2/5+9,3/7

+1
Ответы (1)
  1. 2 августа, 09:18
    0
    3,1/2+1,5/63=1,55+0,2=1,75

    4,2/5+9,3/7=0,84+1,33=2,17