А) 1-2+3-4 + ... + 9-10+11

+2
Ответы (2)
  1. 1 мая, 19:34
    0
    1-2+3-4+5-6+7-8+9-10+11=6
  2. 1 мая, 20:33
    0
    А) 1-2+3-4 ... + 9-10+11 = (1-2) + (3+4) +.+9-10 (+11=-5+11=6