5*25 * (1345-345) : 50 яаамипп

+2
Ответы (1)
  1. 22 июля, 22:39
    0
    5*25 * (1345-345) : 50=2500

    1345-345=1000

    5*25=125

    125*1000=125000

    125000:50=2500