7,2*4,8; 8,1*6,5; 5,8*2,5; 3,02*7,3

+3
Ответы (2)
  1. 24 ноября, 14:33
    0
    7,2*4,8 = 34,56

    8,1*6,5 = 52,65

    5,8*2,5 = 14,50

    3,02*7,3 = 22,046
  2. 24 ноября, 15:12
    0
    7,2*4,8=23,67

    8,1*6,5=42,75

    5,8*2,5=13,51

    3,02*7,3=12,056