Сравните 71% от числа 87 и 87% от числа 71

+4
Ответы (1)
  1. 10 марта, 16:41
    0
    71% от числа 87 = 87*0.71=87*71*0.01

    87% от числа 71 = 71*0.87=71*87*0.01

    равны