1) (6/5-2/3) * 1/2=

2) 11/18-4/9*3/16=

3) 2,34-0,7*1,6=

4) 3,25-0,3*2,1

+1
Ответы (1)
  1. 14 июля, 19:49
    0
    1) ... = (18/15 - 10/15) * 1/2=8/15*1/2=16/30*15/30. = 4/15