2,3*10=

0,58*10=

9,468*100=

31,17*1000=

0,625*1000=

0,39*100

+3
Ответы (2)
  1. 2 января, 08:35
    0
    2,3*10=23

    0,58*10=5,8

    9,468*100=946,8

    31,17*1000=31170

    0,625*1000=625

    0,39*100=39
  2. 2 января, 10:06
    0
    2,3*10 = 23

    0,58*10 = 5,8

    9,468*100 = 946,8

    31,17*1000 = 31170

    0,625*1000 = 625

    0,39*100 = 39