10+20+10+30+90+70+80+100+1000

+1
Ответы (1)
  1. 22 июля, 17:55
    0
    10+20+10+30+90+70+80+100+1000=1410

    1000+100=1100

    80+20=100=1200

    70+30=100=1300

    1300+90=1390

    1390+10=1400+10=1410