1) 2/3*9/10=

2) 2 3/5*1 9/26=

3) 7/19*57=

+3
Ответы (2)
  1. 6 марта, 07:43
    0
    2/3*9/10=3/5

    2 3/5*1 9/26 = 5 17/65

    7/19*57=21
  2. 6 марта, 08:07
    0
    1) 2:3*9:10=0,6

    2) 23:5*19:26=3,361

    3) 7:19*57=21