1 3/4 + 2 1/3 - (1 1/6 - 1/2)

+5
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 15:28
    0
    13/4+21/3 - (11/6-1/2) = 13/4+7-4/3=107/12=8 цел11/12