5/6-2/3=1/6 и 6=2,4+3,6

+5
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 03:45
    0
    5/6 - 2/3 = 1/6 6 = 2,4 + 3,6

    5/6 - 4/6 = 1/6 6 = 6

    1/6 = 1/6