720:9+480:?=140

540:?+350:7=140

6408-?:9=40

?:9-450:9=40

+2
Ответы (1)
  1. 21 января, 23:40
    0
    720:9+480:4=140

    540:6+350:7=140

    6408-57312:9=40

    810:9-450:9=40