20+20-10*10:5*10:10*25:10=?

+5
Ответы (2)
  1. 23 июня, 21:09
    0
    20+20-10*10:5*10:10*25:10 = - 10
  2. 23 июня, 21:29
    0
    -10.

    1) 10*10=100

    2) 100:5=20

    3) 20*10=200

    4) 200:10=20

    5) 20*25=500

    6) 500:10=50

    7) 20+20=40

    8) 40-50=-10