2+1 2+5 6+7 10+10 9+7 1+9 4+7 6+5 3+3 6+6 1+6 7+2

+2
Ответы (1)
  1. 3 июня, 07:38
    0
    2+1=3

    2+5=7

    6+7=13

    10+10=20

    9+7=16

    1+9=10

    4+7=11

    6+5=11

    3+3=6

    6+6=12

    1+6=7

    7+2=9