Решите

0,7:0,1+0,0474:0,01-0,00174:0,001=

+3
Ответы (2)
  1. 9 мая, 01:54
    0
    0,7 / 0,1 + 0,0474 / 0,01 - 0,00174 / 0.001 = 7 + 4,74 - 1,74 = 7 + 3 = 10
  2. 9 мая, 02:08
    0
    =7+4,74-0,174=11,74-0,174=11,566