0,7:0,1+0,0474:0,01-0,00174:0,001

+2
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 23:33
    0
    0,7:0,1+,0474:0,01-0,00174:0,001=52,66

    1) 0,7:0,1=7

    2) 0,474:0,01=47,4

    3) 0,00174:0,001=1,74

    4) 7+47,4=54,4

    5) 54,4-1,74=52,66