78 - (72-62) * 4 37 + (25-15) * 3

+4
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 10:58
    0
    78 - (72-62) * 4 = 78-10·4=78-40=38

    37 + (25-15) * 3=37+10·3=37+30=67