12345+6780 = 34567+56789=

+5
Ответы (2)
  1. 27 января, 11:06
    0
    12345+6780=19125

    34567+56789=91356
  2. 27 января, 11:13
    0
    12345 + 6780 = 19125

    34567 + 56789 = 91356