679905 - (46787*7) + 527-75+134=?

+4
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 10:08
    0
    1) 46787*7 = 327 509

    2) 679 905-327 509 = 352 396

    3) 352 396+527=352 923

    4) 352 923 - 75 = 352 848

    5) 352 848 + 134 = 352 982