4,5*2,3*10=

3,2*1,5*2,5=

12*2,5*10=

+3
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 07:39
    0
    4,5*2,3*10=23*4,5=92 + 23 * 1/2=92+11,5=103,5

    3,2*1,5*2,5 = 4,8 * 2,5 = 12

    12*2,5*10 = 120 * 2,5 = 120 * 2 + 120 * 1/2 = 240 + 60 = 300