7*8*1 = 49:7*9=

5*9*0 = 72:8*3=

8*8:1 = 56:7*2=

6*4+6*3 = 3*4+3*5=

+5
Ответы (2)
  1. 2 марта, 09:39
    0
    7*8*1=56

    5*9*0=0

    8*8:1=64

    6*4+6*3=30

    49:7*9=63

    72:8*2=81

    3*4+3*5=75
  2. 2 марта, 10:46
    0
    1) 56 4) 63

    2) 0 5) 27

    3) 64 6) 16

    6*4+6*3=42

    3*4+3*5=27