Б) - 2/3 - 4/5;

г) 5/7-1/3

+5
Ответы (1)
  1. 30 сентября, 05:38
    0
    -2/3-4/5=-10/15-12/15=-22/15

    5/7-1/3=15/21-7/21=8/21