21:3-28:7+8•3+4 = 35:5•2+16:8•4=

+4
Ответы (1)
  1. 14 октября, 18:36
    0
    21:3-28:7+8*3+4=7-4+24+4=31

    35:5*2+16:8*4=14+8=22