А) 9,5x - (3,2x+1,8x) + 3,75=6,9

Б) 11,3y - (9,7y-0,8y) + 7,4=17

+3
Ответы (2)
  1. 23 марта, 02:03
    0
    9,5 х-5 х=6,9-3,75

    4,5 х=3,15

    х=0,7

    11,3 у-8,9 у=17-7,4

    2,4 у=9,6

    у=4
  2. 23 марта, 02:26
    0
    9,5 х - (3,2 х+1,8 х) + 3,75=6,9

    9,5 х-3,2 х-1,8 х+3,75=6,9

    4,5 х+3,75=6,9

    4,5 х=6,9-3,75

    4,5 х=3,15

    х=3,15:4,4

    х=0,7

    проверим

    9,5*0,7 - (3,2*0,7+1,8*0,7) + 3,75=6,65 - (2,24+1,26) + 3,75=6,9

    11,3 у - (9,7 у-0,8 у) + 7,4=17

    11,3 у-9,7 у+0,8 у+7,4=17

    2,4 у+7,4=17

    2,4 у=17-7,4

    2,4 у=9,6

    у=9,6:2,4

    у=4

    проверим

    11,3*4 - (9,7*4-0,8*4) + 7,4=45,2 - (38,8-3,2) + 7,4=45,2-35,6+7,4=17