1000 - (?+?) / ?,

1000 (?-?) * ?

490 - (?-?)

540-?*?

+1
Ответы (1)
  1. 3 августа, 20:00
    0
    1000 - (1000+1000) * 1000=1000000 490 - (100-300) = 290 540 - (2*30) = 480