24 - (3 3/5 - 1 7/9) : (1/2 - 1/3)

+3
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 00:54
    0
    1) (3 3/5-17/9) = 77/45

    2) (1/2-1/3) = 1/6

    3) 77/45:1/6 = 154/15

    4) 24-154/15 = 13 4/15