100*12*5*92-230+13*2-9000

+3
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 02:35
    0
    100*12*5*92-230+13*2-9000 = 542744

    1) 100*12=1200

    2) 1200*5=6000

    3) 6000*92=552000

    4) 13*2=26

    5) 230+26=256

    6) 552000-256 = 551744

    7) 551744-9000 = 542744