1.7/18-1/45=?

2.13.25+0,39=

+5
Ответы (1)
  1. 4 октября, 18:32
    -1
    7/18 - 1/45 = 35-2/90 = 33/90=11/30

    13/25 + 0.39 = 0.52 + 0.39 = 0.91