5,3 + (-9,65) + (-4,35) + (+2,69)

+4
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 05:19
    0
    5,3 + (-9,65) + (-4,35) + (+2,69) = - 4,35 + (-4,35) + (+2,69) = - 8,7 + (+2,69) = - 6,01