Туристер Кокшетаудан Бурабайга еки кунде бирдей жылдамдыкпен 42 км. журди. Биринши куни олар жолда 3 саг, екинши кугт 4 саг болды. Олар кандай жылдамдыкпен козгалды?

+2
Ответы (1)
  1. 30 июля, 13:25
    0
    3+4=7

    42:7=6

    6*3=18

    6*4=24