123456+456123 = 12553+24522=

+4
Ответы (2)
  1. 22 июня, 09:28
    0
    123456+456123=579579

    12553+24522=37075
  2. 22 июня, 09:57
    0
    123.456+456,123=579.579

    12.553+24.522=37.075.