56 - (99-57) - * = 45-5-5-5

+3
Ответы (2)
  1. 1 июня, 12:52
    0
    56 - (99-57) - 44=45-5-5-5; 56-42-44=30; 56-86=30; 30=30
  2. 1 июня, 13:46
    0
    56 - (99-57) - 44=45-5-5-5