4*13-72:6 = ...,17*5-82:2 = ...,69:3+18*4 = ...,80:5+39:3 = ...

+4
Ответы (1)
  1. 29 мая, 20:40
    0
    4*13-72:6=52-12=40

    17*5-82:2=85-41=44

    69:3+18*4=23+72=95

    80:5+39:3=16+13=29