4+5 1/4

1 3/5+2 2/3

3-5/7

3 2/5-3/5

+3
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 02:32
    0
    4 + 5 1/4 = 9 1/4

    1 3/5 + 2 2/3 = 8/5 + 8/3 = 24/15 + 40/15 = 64/15 = 4 4/15

    17/5 - 3/5 = 14/5 = 2 4/5